Utilizator
Parola

Pastreaza-ma logat

Joburi dupa Categorii

Joburi dupa Orase

ULTIMELE JOBURI
Angajari Operator CNC Strungar CNC Frezor CNC
Soft-Temax
MUNICIPIUL BUCURESTI,

Firma de recrutare cauta pentru un client candidati pentru un post de Strungar CNC in Bucuresti (Masinist la masini speciale de aschiere cod COR 722321).
Firma angajatoare are sediul in sector 3 langa metrou Dristor 1.
Perioada campanie recrutare 15 Iulie - 15 August 2015.

Trimite CV la cariere@agentie-recrutare.ro

Responsabilitati :
- lucru autonom pe strunguri cu comanda numerica de tip FANUC (CNC tip Fanuc) si conventionale
- validarea primelor piese din serie
- pozitionarea si reglarea piesei pe strungul CNC, urmand instructiunile si regulile prescrise
- verificarea programelor selectate pe strungurile CNC, pentru a corespunde indicatiilor gamei de fabricatie
- realizarea auto-controlului in conformitate cu indicatiile din fisele tehnice sau din gamele de productie.

Beneficii Oferite

Salariu net motivant + bonuri de masa

Servicii de administrare și mentenanță a bazei de date a software-ului de orientare în carieră CAREER4U
UNIVERSITATEA DANUBIUS
MUNICIPIUL GALATI,

Servicii de administrare și mentenanță a bazei de date a software-ului de orientare în carieră CAREER4U (Servicii de introducere date cod CPV 723120005, Servicii de analiza de date cod CPV 723160003, Servicii de gestionare de date cod, CPV 723220008, Servicii de editare cod CPV 799700004, Servicii de documentare cod CPV 791310001).

Obiectivul activității:

Verificarea, corectarea, completarea şi adaptarea celor 266 de profile ocupaţionale ale software-ului de orientare în carieră CAREER4U astfel încât forma finală a profilelor ocupaţionale să aibă un conţinut corect, coerent și de calitate, iar profilele să fie adaptate contextului național și cerințelor de pe piața muncii.

Valoarea contractului

Valoarea estimată a serviciilor ce fac obiectul prezentei achiziții este de 10726,08 lei (TVA inclus). Procedura de achiziție va fi finalizată prin încheierea unui contract de prestări servicii.

Operatorii economici sau persoanele interesate pot transmite ofertele la următoarea adresă: Galați, B-dul Galați nr 3, cod poștal 800654, până la data de 11.06.2015, ora 12.00.

Ofertele primite până la data limita vor fi deschise pentru a fi evaluate la data 11.06.2015, ora 14.00.

Pentru informaţii suplimentare vă rugăm să ne contactaţi la adresa menţionată mai sus sau prin email la adresa carmen.teodorascu@univ-danubius.ro sau la numărul de telefon 0372361185, persoană de contact Carmen TEODORAȘCU.

Consultanti vanzari pentru Telekom – Door to door
Pro Solutions Agency SRL
MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA,
Candidatul ideal:
Iti doresti un job in care performanta ta sa fie direct corelata cu venitul obtinut?
Doresti sa-ti dezvolti o cariera in vanzari door to door si sa ai parte de pregatire profesionala teoretica si practica in acest domeniul?

Asteptam aplicatia ta la adresa diana.andreescu@prosolutionsagency.ro

Responsabilitatile postului:
- Promovarea unei imagini pozitive a companiei in relatia cu clientii;
- Identificarea de clienti potentiali - persoane fizice, in vederea incheierii si derularii contractelor de furnizare a serviciilor oferite de companie;
- Ofera si vinde clientului pachetul cel mai adecvat de produse si servicii ale companiei la domiciliul acestuia;
- Dezvolta o buna relatie de lucru cu clientii, pastrand permanent legatura cu acestia pentru a gasi oportunitati de crestere a vanzarilor;
- Urmareste atingerea obiectivului zilnic de vanzari si a obiectivelor individuale stabilite de catre superiorul direct;
- Intocmeste evidenta zilnica si raporteaza catre coordonatorul de vanzari fisele de cerere servicii, chestionarele si formularele de feed-back efectuate;
- Furnizeaza organizatiei feedback din piata in mod activ, pentru a oferi o contributie semnificativa la planificarea serviciilor companiei, a strategiilor locale si pret;
- Propune superiorului direct zone cu potential de vanzare pentru serviciile companiei.

Consultant financiar
CONFIDENTIAL

Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Prezentarea ofertelor de produse si servicii;;

Consilierea clientilor in alegerea deciziei optime;
Negocierea contractelor si supervizarea derularii contractelor;
Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;
Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie;

Noutati

Vezi toate noutatile