Utilizator
Parola

Pastreaza-ma logat

Joburi dupa Categorii

Joburi dupa Orase

ULTIMELE JOBURI
Linux Network Administrator
Artvister
MUNICIPIUL IASI,

-pregatire, testare si instalare,intretinere de servere.
- monitorizeaza serverele pentru mentinerea stabilitatii si continuitea functionarii.

- administrare servere Linux (CentOS base, Ubuntu base,custom-distro).
- troubleshooting internet, connectivity, aplicatilor si problemelor hardware dupa caz.

- utilizarea unui sistem de tickete.

- instalarea si monitorizarea aplicatiilor.

- documentarea si mentinrea la zi a infrastructurii  (realizarea documentelor si a diagramelor conforme cu infrastructura clientilor si a proiectelor)

- asigurarea suportului tehnic necesar in cadrul interventiilor.

ASISTENT MANAGER
Sorina Vlad PFA
MUNICIPIUL BUCURESTI,

Responsabilitati:

·        activitate de secretariat;

·        gestiune contracte;

·        lucru cu casa de marcat, bonuri si facturi;

·        gestioneaza relatia cu depozitul, lanseaza comenzi;

·        se implica in organizarea de evenimente la nivel national (traininguri, prezentari, intalniri);

·         gestioneaza corespondenta (e-mail);

·        se ocupa de programari;

·        suplineste managerul cand acesta lipseste;

·        lucreaza impreuna cu restul echipei.

Post Asistent Manager in organizare evenimente
SC FORMARE INTENSA SRL
MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA,

JOB IN ORGANIZARE EVENIMENTE SI TRAINIGURI – Asistent Manager

Companie: Intensa SRL – evenimente si cursuri juridice

Oras: Cluj-Napoca

Tip job: full-time

Nivel cariera: entry level

Disponibil din: 6 octombrie

Candidatul ideal:

-          Locuieste in Cluj-Napoca

-          Persoana responsabila, descurcareata

-          Spirit de observatie , corectitudine , discretie, integritate

-          Disciplina, punctualitate, rigurozitate, constiinciozitate ,diplomatie, tact, politete

-          Capacitate organizatorica si atentie la detalii!

-          Amabil in discutiile cu clientii si colaboratorii

-          Indeplineste rapid si eficient cererile managerului sau

-          Capacitate de invatare rapida

-          Cauta un loc de munca stabil, in care sa creasca, sa se perfectioneze si sa dobandeasca noi abilitati

-          Cunostinte de contabilitate de baza, social media, Outlook, Microsoft Office

-          Disponibilitate in a participa la traininguri si programe de dezvoltare profesionala

-          Are disponibilitate de a lucra in weekend si/sau seara, in timpul evenimentelor, daca este cazul

-          Cunostinte avansate de limba engleza scris/citit.

-          Aspect ingrijit, tinuta business

Beneficii:

-          Laptop

-          Telefon mobil

-          Salariu fix si bonusuri de performanta

-          Mediu de lucru modern si dinamic

-          Posibilitatea de a evolua rapid

Atributii:

-          Asista managerul in privinta asigurarii logisticii si asistentei la evenimente si trainguri, atat inainte, cat si dupa desfasurarea lor

-          Pregateste materialele pentru evenimente si intampina participantii

-          Cauta si negociaza contracte pentru sali de trainging si alte colaborari

-          Mentine contactul cu furnizorii (print, sala, foto, video & alte servicii)

-          Mentine legatura cu participantii prin e-mail si telefonic

-          Tine evidenta contabila (contabilitate de baza); emite facturi si contracte

-          Mentine relati cu banca (depunere OP-uri, ridicare extrase)

-          Ofera informatii despre evenimentele curente la telefon

-          Participa la promovarea evenimentelor

-          Elaboreaza designul trainigurilor si eveniemntelor

-          Administreaza paginile de faceook ale evenimentelor, precum si toata gama de social media

-          Implementeaza si administreaza campanii de marketing

-          Participa la elaborarea materialelor, redacteaza/corecteaza materiale

-          Are in grija aprovizionarea biroului/salii de evenimente cu consumabile

-          Intocmeste raport de activitate dupa fiecare eveniment

-          Postarea articolelor in mediul online (content management)