Utilizator
Parola

Pastreaza-ma logat

Joburi dupa Categorii

Joburi dupa Orase

ULTIMELE JOBURI
Contabil junior
Fiscontexpert Consult
MUNICIPIUL IASI,

Responsabilitati:

  • informarea permanenta cu privire la modificarea legislatiei in domeniul contabilitatii si fiscalitatii si luarea masurilor necesare pentru respectarea acestora;

  • oferirea de consultanta financiar- contabila pentru clientii companiei;

  • verificarea diverselor documente primare;

  • realizarea de analize si rapoarte specifice;

  • intocmirea situatiilor financiare periodice;

  • inregistrarea datelor contabile in programul informatic;

  • primeste, verifica si inregistreaza deconturile de cheltuieli, in concordanta cu procedurile interne;

  • predarea lucrarilor contabile si informarea clientilor cu privire la rezultatele contabile;

  • intocmeste alte inregistrari si rapoarte solicitate de seful ierarhic;

Beneficii:

- pachet salarial motivant;

- mediu de lucru profesionist;

- oportunitati de dezvoltare profesionala;

Developer/Programator si Internship
SC 5 POINT SOLUTIONS SRL
5 Point Solutions este de 8 ani un exemplu de succes al sectorului IT(web development) din Iasi. Echipa noastra de specialisti continua sa faca performanta in dezvoltarea platformelor web si, mai de curand, a aplicatiilor mobile. Gradul inalt de profesionalism si experienta a developerilor nostri ne-a permis ca de 4 ani sa organizam cu succes, pe langa activitatea de baza, si cursuri de programare web.

Cautam programatori full-time care sa lucreze in urmatoarele tehnologii: PHP, MySQL, JavaScript, HTML si CSS.

Tehnologiile care trebuie sa fie cunoscute macar la nivel nediu sunt: PHP, MySQL, JavaScript.
Candidatul ideal va avea experienta de ExtJS si Zend Framework sau disponibilitatea de a invata.
Nivelul dorit de cunostinte este mediu.
Este necesara existenta unui portofoliu.

Persoanele interesate ne pot trimite CV-uri si aplicatii la: office@5psolutions.eu

Pentru mai multe informatii: 0752686401 sau Skype/YM: alexbogdan82
Spin group & Hr

Beneficii:

Operatori Call Center

  • Stabileşte telefonic intalniri intre posibilii clienti si agentii de vanzari ai

partenerilor;

  • Contacteaza clientii actuali si potentiali in vederea vanzarii produselor si

serviciilor;

  • Stabileste întâlniri conform campaniilor planificate;

  • Contacteaza clienti sau potentiali clienti in vederea bunei desfasurari a

contractelor;

  • Foloseste si actualizeaza baza de date clienti cu informatii si cerinte despre

clientii vechi/noi sau potentiali, comunicate de acestia;

  • Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a

cresterii cotei de piata a produselor;

  • Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora;

  • Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;

  • Urmareste realizarea planului de vanzari/întâlniri lunar si anual stabilit;

  • Realizează servicii de asistenţă a clienţilor;

Noutati

Vezi toate noutatile