Utilizator
Parola

Pastreaza-ma logat

Joburi dupa Categorii

Joburi dupa Orase

ULTIMELE JOBURI
Sales Representative
LIZ RETUS SRL-D
MUNICIPIUL BUCURESTI,
Astazi avem atatea modele de veste dama, iar prin asortarea corespunzatoare, ele pot fi purtate in orice situatie. Ne gasim intr-o vreme in care trebuie sa invatam sa readaptam totul, inclusiv in ceea ce priveste stilul vestimentar. Pentru ca intr-o zi putem ajunge in mai multe locuri diferite ce solicita tinute diferite, o vesta dama ne poate salva de la irosirea timpului. Astfel, la birou o vesta dama o putem asortata cu o pereche de blugi skinny. Seara o putem transforma intr-o vesta dama sport asortata cu o pereche de incaltari lejeri. La un eveniment pretentios, asortand produsul cu o pereche de pantaloni negri vom ajunge sa purtam o vesta dama eleganta. Acesta este moto-ul Tiar Studio.

Descrierea job-ului:
abilitati de negociere, persuasiune;
abilitati de conducere;
abilitati de analiza;
foarte bune abilitati de comunicare;
disponibilitate pentru a calatori.

Clinica stomatologica cu potential isi mareste echipa de asistenti
CMI DR.CALATORU MAGDA LUMINITA
MUNICIPIUL IASI,

Cautam asistenti generalisti cu initiativa dornici sa se formeze in cadrul clinicii

Clinica stomatologica cu potential isi mareste echipa de medici

Cautam medici stomatologi cu initiativa dornici sa se integreze si sa se formeze in cadrul clinicii

SENIOR SALES REPRESENTATIVE
EPARDOSELI RETAIL SRL

Candidatul ideal va trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- experienta in comertul cu materiale pentru amenajari interioare, in special pardoseli, parchet stratificat, mocheta, piatra naturala, PVC, ceramica, tapet dormitor, perdele si draperii, etc.

Descrierea jobului

Responsabilitatile jobului:

- dezvoltarea unei baze de clienti proprie (arhitecti si designeri de interior)
- mentinerea relatiei cu arhitectii si designerii de interior in curs de colaborare
- atingerea targetului lunar de arhitecti si designeri de interior abordati
- atingerea si depasirea targetului de vanzari lunar, semestrial, anual

Beneficiile jobului:

- telefon mobil
- laptop
- venit salarial atractiv
- pensie privata
- perspective reale de evolutie profesionala
- comision din vanzari
- bonusuri anuale pentru depasirea targetelor
- echipa de lucru tanara si dinamica

Noutati

Vezi toate noutatile