Informatii despre Companie

CBC Romania

0770744008
www.cbc.ro
Strada Theodor D. Speranția 84, București, București 030937 MUNICIPIUL BUCURESTI, (Romania cu domiciliu in RO)

Salveaza Contactul
Profil Companie

Organizator evenimente

Nu poti aplica acum. Te rugam sa completezi chestionarul.

coloana pe toata latimea

Descriere Job

Cautam colegi noi care vor sa isi construiasca o cariera in consultanta!

Ne dorim o persoana energica, dinamica, implicata si dornica sa promoveze.

Responsabilitati:

  1. Stabilirea contentului pentru promovarea evenimentelor
  2. Gestionarea bazei de date targhetata
  3. Organizarea evenimentelor pentru servicii de training si consultanta
  4. Gestionarea relatiei cu clientii actuali si potentiali
  5. Implicarea in derularea campaniilor de marketing

Oferim:

  • Mediu de lucru dinamic, sanatos, stabil si corect
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti
  • Integrare profesionala asistata
  • Cursuri de dezvoltare personala

Cerinte Job

  1. Studii superioare finalizate (management sau marketing reprezinta avantaj)
  2. Cunoasterea limbii engleze
  3. Cunostinte temeinice MS Office