Informatii despre Companie

EPARDOSELI RETAIL SRL

0729850361
str. Sabinelor Nr. 117, sector 5 MUNICIPIUL BUCURESTI, (Romania cu domiciliu in RO)

Salveaza Contactul
Profil Companie

SENIOR SALES REPRESENTATIVE

Nu poti aplica acum. Te rugam sa completezi chestionarul.

coloana pe toata latimea

Descriere Job

Candidatul ideal va trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- experienta in comertul cu materiale pentru amenajari interioare, in special pardoseli, parchet stratificat, mocheta, piatra naturala, PVC, ceramica, tapet dormitor, perdele si draperii, etc.

Descrierea jobului

Responsabilitatile jobului:

- dezvoltarea unei baze de clienti proprie (arhitecti si designeri de interior)
- mentinerea relatiei cu arhitectii si designerii de interior in curs de colaborare
- atingerea targetului lunar de arhitecti si designeri de interior abordati
- atingerea si depasirea targetului de vanzari lunar, semestrial, anual

Beneficiile jobului:

- telefon mobil
- laptop
- venit salarial atractiv
- pensie privata
- perspective reale de evolutie profesionala
- comision din vanzari
- bonusuri anuale pentru depasirea targetelor
- echipa de lucru tanara si dinamica

Cerinte Job

REPREZINTA UN AVANTAJ MAJOR IN VEDEREA ANGAJARII
- serios si responsabil
- sa posede cunostinte in gestionarea in conditii de eficienta a proiectelor alocate
- sa aiba disponibilitate pentru program prelungit
- sa fie posesor permis conducere cat B
- experienta in vanzari pe proiecte de constructii si materiale de decoratiuni interioare reprezinta un atuu.
- bun cunoscator al pachetului Office
- persoana cu o fire determinata, increzator in sine, orientat catre profit
- cunostinte de management al timpului, al proiectelor si al clientilor
- fire dinamica
- eficient
- orientat catre lucrul in echipa